Pravidla pro soutěž netradičních plavidel 

  1. CO VÁS ČEKÁ –soutěž nadějných konstruktérů výstředních lodí a jiných neodolatelných netradičních plavidel, jejichž originalita a zpracování bude kritériem v jejich umístění v soutěži. 
  2. TÝMOVÝ DUCH – soutěž plavidel je určena pro maximálně 4 členné posádky, které společně vyrobí, představí a předvedou své plavidlo. Nezletilý člen posádky může startovat pouze za podmínky písemného souhlasu jeho zákonného zástupce a po schválení jeho účasti pořadateli (doporučený věk min. 16 let) – každé posádce musí být minimálně jeden zletilý člen.
  3. BEZPEČNOST – v zájmu bezpečnosti soutěžících budou mít všichni členové posádky v průběhu plavby plavací vestu (dodá pořadatel při startu)
  4. HODNOCENÍ– v soutěži netradičních plavidel se hodnotí kreativita plavidla i posádky, náročnost výroby a plavbyschopnost. Další soutěžní disciplínou je divácké hodnocení plavidel a jejich posádek.
  5. CENY – nejlepší posádky obdrží hodnotné ceny.
  6. STARTOVNÉ – start v této soutěži není zpoplatněn, navíc každý člen posádky obdrží tričko Baškohrátek a poukaz na občerstvení. 
  7. PŘIHLÁŠENÍ PLAVIDLA DO SOUTĚŽE – doporučujeme přihlášení plavidla co nejdříve pomocí formuláře zde na stránkách Baškohrátek (přihláška není závazná, ale velmi nám pomůžete lépe sestavit celodenní program). Plavidlo lze přihlásit nejpozději v den konání akce v rámci registrace plavidel dle programu.

Chcete-li se na cokoli zeptat, poradit se, konzultovat, jsme Vám k dispozici na tel.č. 737 910 533 nebo na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 Nezávazná přihláška